Cześć jestem Aga

Budujesz małą markę online i chcesz nie tylko zarabiać, ale działać etycznie i w zgodzie ze sobą? Marka z Misją to miejsce, którego szukałaś!

Przez wiele lat słyszałam, że praca nie musi sprawiać satysfakcji. Ważne, żeby była. Trzeba zagryźć zęby, płakać na przerwie i pamiętać, że przyjdzie za to wypłata. Bo liczą się tylko pieniądze.

Mówili, że przyjemność z tego, co się robi, to fanaberia.  Tak jak etyczne działania, przecież firma to nie wolontariat!  “Dorosłe życie tak nie wygląda, Agnieszko!” 

Wierzyłam, że można żyć i pracować inaczej. A Ty, wierzysz?

Życie jest przygodą dla odważnych

W 2016 roku zwolniłam się z pracy i kupiłam bilet w jedną stronę na Maltę. Chciałam wsłuchać się w siebie i odnaleźć własną drogęKilka miesięcy na wyspie zmieniło mnie. Zrozumiałam, że chcę założyć firmę i pokazać innym Kobietom, jak zarabiać na  usługach i wiedzy autentycznie, skutecznie i w zgodzie ze sobą.

Strategia rozwoju marki w zgodzie ze sobą

Zastanawiasz się jak sprzedawać usługi lub zarabiać na wiedzy eksperckiej, a przy tym działać etycznie i z zgodzie ze sobą? W Marce z Misją stawiamy na marketing relacji i wartości oraz współprace win-win, które dają spełnienie każdej ze stron.

Wierzysz w etyczny biznes i nie chcesz budować imperium? Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak się wyróżnić na tle konkurencji i stworzyć wizerunek, który będzie nie tylko zachwycać właściwe osoby, ale też sprzedawać.

Postaw na wyrazisty głos marki, wymianę dobrej energii i pracę z Klientami, którym możesz pomóc najskuteczniej oraz życie na własnych zasadach.

Z całego serca wierzę w to, że:

  • w małej marce kryje się duży potencjał,
  • nie można zmienić całego świata, ale można zmienić świat innej osoby,
  • nie trzeba pracować non stop, żeby osiągać oczekiwane efekty.
 

Świadoma komunikacja marki online połączona z autentycznym wizerunkiem i przemyślaną strategią rozwoju, to najskuteczniejsza droga do realizowania biznesowych celów i życia na własnych zasadach. 

Gratuluję Ci wykonania pierwszego kroku i podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmian w biznesie!
Skuteczna marka 35%

Od teraz możemy pracować razem! 

Skończyłam studia z zarządzania przedsiębiorstwem i przez blisko 11 lat pracowałam w sprzedaży usług i budowaniu relacji z Klientami, osiągając świetne wyniki. Największą radość sprawiało mi jednak szkolenie nowych pracowników, obserwowanie ich rozwoju. 

Przez ponad 10 lat prowadziłam bloga Całe życie w podróży, który wprowadził mnie do świata twórców internetowych. W międzyczasie – uczyłam się od najlepszych.

Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, słońca i wiatru – tak powstała Marka z Misją. Miejsce stawiające na efekty i etyczne działanie. Od lipca 2020 roku pracuję z właścicielkami małych marek online i pomagam im rozwinąć skrzydła. Poczytaj Opinie o współpracy ze mną.