Cześć!

Budujesz małą markę online i chcesz nie tylko zarabiać, ale też dawać wartość swoim Klientom oraz zmieniać ich życie lub biznes na lepsze? Marka z Misją to miejsce, którego szukałaś!

Życie na własnych zasadach

Przez wiele lat słyszałam, że praca nie musi sprawiać satysfakcji. Ważne, żeby w ogóle była. Trzeba zagryźć zęby, płakać w łazience i pamiętać, że w końcu wpłynie wyczekiwana pensja. Bo liczą się tylko pieniądze.

Mówili, że przyjemność z tego, co się robi, to czysta fanaberia.  Podobnie jak etyczne działania, przecież biznes to nie wolontariat! “Dorosłe życie tak nie wygląda, Agnieszko!” A ja wierzyłam, że można żyć i pracować inaczej.

W 2016 roku zwolniłam się z pracy i kupiłam bilet w jedną stronę na Maltę. Chciałam wsłuchać się w siebie i odnaleźć własną drogę. Kilka miesięcy na wyspie zmieniło wszystko. Zrozumiałam, że chcę założyć firmę i pokazać początkującym w biznesie online Kobietom jak sprzedać w Internecie wiedzę i produkty w sposób autentyczny, pozbawiony poczucia wciskania.

Strategia rozwoju marki w zgodzie ze sobą

Zastanawiasz się jak zbudować markę osobistą w sieci, a przy tym działać etycznie i z zgodzie ze sobą? W Marce z Misją stawiamy na marketing relacji i wartości oraz współprace win-win, które dają spełnienie każdej ze stron.

Wierzysz w etyczny biznes i nie chcesz budować imperium? Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak się wyróżnić na tle konkurencji i stworzyć markę online, która będzie nie tylko zachwycać właściwe osoby, ale też sprzedawać.

Postaw na wyrazisty głos marki, wymianę dobrej energii i pracę z Klientami, którym możesz pomóc najskuteczniej oraz życie na własnych zasadach.

Z całego serca wierzę w to, że:

  • w małej marce kryje się duży potencjał,
  • biznes to nie tylko pieniądze, ale i misja do spełnienia,
  • nie można zmienić całego świata, ale można zmienić świat innej osoby,
  • nie trzeba pracować non stop, żeby osiągać oczekiwane efekty.
 

Świadoma komunikacja marki online połączona z autentycznym wizerunkiem i przemyślaną strategią rozwoju, to najskuteczniejsza droga do realizowania biznesowych celów i życia na własnych zasadach.

— Agnieszka Kuczyńska —
Gratuluję Ci wykonania pierwszego kroku i podjęcia decyzji o wprowadzeniu zmian w biznesie!
Skuteczna marka 35%

Od teraz możemy pracować razem! 

Skończyłam studia z zarządzanie przedsiębiorstwem i przez blisko 11 lat pracowałam w sprzedaży usług, osiągając świetne wyniki. Największą radość sprawiało mi jednak szkolenie nowych pracowników, obserwowanie ich rozwoju. Przez ponad 10 lat prowadziłam bloga Całe życie w podróży, który wprowadził mnie do świata twórców internetowych. W międzyczasie – uczyłam się od najlepszych.

Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, słońca i wiatru – tak powstała Marka z Misją. Miejsce stawiające na efekty i etyczne działanie. Od lipca 2020 roku pracuję z właścicielkami małych marek online i pomagam im rozwinąć skrzydła. Poczytaj Opinie o współpracy ze mną.

Wyrazista komunikacja marki – co dalej?