"W jaki sposób tak szybko rozwinęłaś swoją firmę?!"

To pytanie słyszałam najczęściej pod koniec roku i chcę Ci pokazać, że nie wynika to z Supermocy ani wyjątkowych umiejętności. Po prostu od początku wiedziałam, że chcę zarabiać więcej niż na pokrycie bieżących kosztów oraz że nie chcę czekać kilka miesięcy na pierwsze Klientki (czym straszyły mnie różne grupy na Facebooku!). Na Instagramie zaczęłam działać w ostatnich dniach maja, jako nikomu nieznana w tej branży osoba, firmę założyłam w lipcu i od początku realizowałam zlecenia dla Klientek. Instagram był i jest moim głównym kanałem komunikacji.

Oczywiście wciąż jest wiele do zrobienia, ale wiem, że jestem na dobrej drodze. Świadome podejście do biznesu, planowanie, monitorowanie działań i bieżące wdrażanie zmian przyniosło spodziewane efekty. Wykorzystałam wiedzę z wielu lat pracy zawodowej, zarówno z zakresu sprzedaży, jak też planowania i organizacji pracy przy projektach. 

Widzisz w tym opisie siebie?

Chcesz działać świadomie?

Podświadomie czujesz, że rozpisanie pomysłów i luźnych myśli oraz złożenie ich w spójną całość mogłoby Ci ułatwić pracę i rozwój marki?

Chcesz działać skutecznie?

Nie chcesz marnować czasu na tworzenie nieskutecznych treści, które w żaden sposób nie prowadzą do Twojej oferty i stać w miejscu?

Chcesz zarabiać stabilnie?

Jesteś zdecydowana zaplanować treści, ofertę i działania, które pozwolą Ci przewidywać przychody i mieć na nie pozytywny wpływ?

Podstawy Planowania w małej marce online 2021

Na nagraniu opowiadam m.in. o:

Szkolenie trwa ok. 2 h i podzieliłam je dla Twojej wygody na 6 krótkich filmów, żebyś miała chwilę odpoczynku pomiędzy falą kolejnych pytań 🙂

PLN 99
  • Link do nagrań otrzymasz po zakupie
  • Szablony kart pracy do wydrukowania
  • Nielimitowany dostęp do szkoleń i ich aktualizacji

A wszystko po to, żebyś ze świata chaosu przeniosła się do Świata wspierających Twoją markę ofert, treści i działań, które pozwalają
oszczędzić czas, zachwycić właściwe osoby i skuteczniej sprzedawać.

Kim jestem?

Mam na imię Agnieszka. W czasie pandemii poczułam, że czas zacząć żyć na własnych zasadach i pomagać innym Kobietom. Opracowałam strategię startu mojej marki, zadbałam o jej mocne fundamenty. Pod koniec maja zaczęłam działać na Instagramie, a kiedy na początku lipca zarejestrowałam firmę, od razu miałam Klientki.

Nie ma w tym żadnej magii. Jest za to dużo świadomego działania, przemyślanych kroków zamiast błądzenia w chaosie. Nad tym będziemy razem pracować. Nad autentyczną i świadomą marką.

Więcej o mojej historii przeczytasz na stronie O MNIE.

 

Klientki o szkoleniu z planowania

Klientki o wspólnej pracy nad fundamentami i komunikacją marki:

opinia podróż do instaświata 3

                        POLITYKA PRYWATNOŚCI