Wysyłasz oferty indywidualne i wyceny współpracy, a Klienci nie odpisują?

Budujesz swoją markę osobistą w sieci. Świadczysz usługi indywidualne (graficzne, copywriterskie, fotograficzne, korektorskie, składu e-booków i inne), tworzysz strony internetowe lub prowadzisz konsultacje 1:1, których cena zależy od wielu czynników. Otrzymujesz zapytanie, wysyłasz wycenę i… kontakt się urywa. Być może dopytujesz mailowo czy Klient podjął już decyzję lub czy możesz odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Odpowiada tylko cisza.

To bardzo frustrujące uczucie, prawda? Czas z tym skończyć!

Opis i wygląd oferty współpracy może decydować o jej przyjęciu lub odrzuceniu przez potencjalnego Klienta. Wiele osób robi to podobnie i nieskutecznie. Masz szansę wyróżnić się na rynku właśnie tym, jak Twoja oferta prezentuje się wizualnie i w jaki sposób jest napisana. 

Podzielę się z Tobą doświadczeniem i pokażę, jak zbadać potrzeby Klienta, napisać maila i przygotować kompletną ofertę. Taką, która właściwym osobom od razu pokaże, że to Ciebie szukały!

Nie chcesz tracić Klientów?

Zapytanie ofertowe budzi nadzieję na współpracę. Biznes się kręci, ale wciąż
masz wolne miejsca, bo Klienci nie odpisują.

Chcesz pisać skuteczne oferty?

Nie jesteś pewna czy to, co wysyłasz do Klientów ma potencjał sprzedażowy, ale nie wiesz jak lub z kim możesz to zweryfikować.

Nie chcesz konkurować ceną?

W chwilach bezradności, gdy kolejny mail zostaje bez odpowiedzi, myślisz znowu o obniżeniu swoich cen. To nie jest wyjście!

Przygotowałam dla Ciebie szkolenie:

Jak pisać oferty indywidualne, żeby zachwycić i sprzedawać?

Na nagraniu opowiadam m.in. o:

Szkolenie trwa ok. 1 h 20 min i podzieliłam je na 5 krótkich filmów, żebyś miała chwilę odpoczynku pomiędzy tematami i łatwiej mogła przyswoić wiedzę.

Link do szkolenia oraz hasło do strony znajdziesz w pliku PDF w mailu potwierdzającym zakup. Niezbędny będzie program otwierający pliki PDF.

PLN 149
  • Omówienie gotowej oferty fotografii ślubnej
  • Omówienie oferty dla Klientów którym pisałam teksty
  • Checklista skutecznej oferty do wydruku
  • Dostęp na zawsze + dostęp do ew. aktualizacji

Szkolenie składa się z 5 filmów. Najpierw porozmawiamy o tym, jakie błędy popełnia wiele osób tworząc oferty spersonalizowane, a następnie omówimy elementy skutecznej oferty. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces od analizy potrzeb Klienta aż do wysłania maila z załączoną ofertą.

W ostatnim filmie omawiam szczegółowo przykładową ofertę indywidualną sesji ślubnej. Pokazuję w nim jak w praktyce wykorzystać wszystkie wskazówki.

A wszystko po to, żebyś miała pewność, że zrobiłaś co
w Twojej mocy, żeby pozyskać Klienta i zdobyć zlecenie.
A jeśli się nie uda, to będziesz wiedziała, że to nie Twoja wina. Być może ten akurat Klient nie był dla Ciebie!

W szkoleniu pokazuję też... moją ofertę dla Klientek!

Na początku planowałam omówić tylko przykład sesji ślubnej. Doszłam jednak do wniosku, że warto też pokazać ofertę dla mniej “wizualnej branży”. W przypadku fotografii pomocne jest portfolio. 

Z copywritingiem, składem czy korektą tekstu nie jest już tak różowo. Dlatego nagrałam piąty film, w którym pokazuję jak szykowałam oferty dla Klientek realizując zlecenia pisania tekstów na Facebooka i opisów na strony internetowe. Na nagraniu mówię prawdziwą ofertę spersonalizowaną stworzenia tekstów dla małego butiku online. To dodatkowy zastrzyk wiedzy na sprawdzonym w życiu przykładzie.

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska. Wykształcenie i doświadczenie połączyłam z energią morza, wiatru i słońca. Tak powstał Świat Treści, który pomaga rozwinąć skrzydła w wyjątkowej atmosferze. 

Pracuję z Kobietami, które oferują swoje usługi i budują marki online. Są świetne w tym, co robią, ale nie zawsze umieją odpowiednio opowiadać o sobie w sieci i zaprezentować ofertę w sposób, który trafi do właściwych odbiorców. Blokują je przekonania lub brak świadomości, jak ważne jest umiejętne wykorzystanie słów w biznesie. Pomagam im odnaleźć właściwą drogę, zachwycić wizerunkiem w sieci i skuteczniej sprzedawać.

Klientki o moich szkoleniach i wspólnej pracy nad komunikacją marki:

opinia podróż do instaświata 3

                        POLITYKA PRYWATNOŚCI

×
×

Koszyk

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]