Kurs rozwoju marki na Instagramie

Kurs FIKA - Fundamenty | Instagram | Komunikacja | Autentyczność

Stwórz markę opartą na wartościach, która zachwyca i sprzedaje

Wiem, jak frustrująca jest świadomość, że pomimo wdrażania rozwiązań z kursów i szkoleń, wciąż nie ma efektów. Lub spędzanie kolejnego wieczoru zastanawiając się: Co jeszcze mogę zrobić, żeby się wyróżnić na rynku i docierać do wymarzonych Klientów? Klientów, z którymi nadajesz na tych samych falach i wyznajesz wspólne wartości?

Zbuduj markę z misją, której nie da się zapomnieć

Stwórz skuteczną komunikację, która zrealizuje cele w zgodzie z Tobą!

Przez całe życie słyszałam, że praca nie musi sprawiać przyjemności, bo liczy się tylko pensja. Słyszałam też, że praca nie musi być zgodna ze mną i Co to za problem, żeby mówić/robić rzeczy, w które nie wierzysz?

A dla mnie to był problem! I wiem, że jest nas więcej. Kobiet, które chcą żyć ze swojej pasji i nieść w świat przekonanie, że warto podążać własną drogą. Każda z nas ma misję do wypełnienia  chcemy pomóc innym żyć lub pracować lepiej albo tworzymy etyczne produkty, które są uzupełnieniem stylu życia naszych Klientów. Chcemy każdego dnia patrzeć w lustro czując, że każde słowo, biznesowa decyzja i oferta są zgodne z wartościami naszymi i osób, dla których je tworzymy.

Program FIKA – zachwyć tym, co łączy Ciebie i Klienta

Od chaosu do wyrazistej i skutecznej marki w zaledwie 3 miesiące!

FIKA to konsekwentna ścieżka od intuicyjnych i czasochłonnych działań, które nie przynoszą spodziewanej sprzedaży, aż po świadome planowanie i tworzenie treści, które realizują cele w zgodzie z Tobą.

Być może masz już za sobą kursy, szkolenia i programy, które nie dały odpowiedzi jak TY masz rozwijać swój biznes. Dlaczego? Ponieważ wiele z nich sugeruje gotowe rozwiązania, które nie są dopasowane do Ciebie.

W FIKA unikam słowa MUSISZ. Pokażę Ci, jak szukać odpowiedzi w sobie, zadając dziesiątki pytań, które zmienią Twoje postrzeganie biznesu oraz Klientów. Przekornie, zaczniesz od wyznaczenia wizji 3-letniej, która pomoże Ci ustalić jak chcesz żyć prywatnie. I wszystko, co zadzieje się później, będzie prowadziło Cię w kierunku życia na własnych zasadach.

Przejdziesz przez wyróżniki, poznanie Klienta i wspólne wartości, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkową markę. Taką, która pokaże Klientom, że to na Ciebie czekali i jesteś ich jedynym wyborem. Markę, która zachwyci autentycznością i emocjami. Będzie sprzedawać naturalnie i bez poczucia wciskania. Jesteś na to gotowa? Zapraszam Cię w podróż!

Czy wiesz, że....

FIKA to szwedzki rytuał, który oznacza chwilę oddechu w ciągu dnia, świadome tu i teraz, wypicie filiżanki kawy, zjedzenie cynamonowej bułeczki, sympatyczną rozmowę? 

FIKA to znacznie więcej niż przerwa w pracy. To cała filozofia pomagająca zachować codzienną równowagę, zadbanie o siebie i relacje.

Idealnie komponuje się z wizją rozwoju biznesu moją i moich Klientek. Nie chcemy budować imperium. Pragniemy żyć po swojemu, blisko natury i ze spokojem w sercu. Bez pogoni za popularnością i lajkami. Chcemy utrzymywać się ze swojej pasji, ale nie zatracając w tym siebie. Pragniemy dawać autentyczną wartość naszym Klientom. Taką, która zmienia ich życie lub biznes, pozwala cieszyć się chwilą lub rozwiązać problemy.

FIKA pokaże Ci jak być sobą i trafiać do ludzi, którzy na Ciebie czekają

FIKA powstała freelancerek i Kobiet, które budują małe marki online, w których osobiście komunikują się z Klientami. Stawiają pierwsze kroki w biznesie lub działają w sieci już jakiś czas, ale intuicyjnie, bez strategii i wyróżników.

Chcą rozwijać biznes świadomie i stworzyć wyrazistą markę opartą na autentyczności. Za ich biznesem stoją nie tylko pieniądze, ale też misja. Działają z intencją i kierują się wartościami, które są kluczowe dla nich i dla ich Klientów. Pragną docierać do ludzi, którzy są podobni do nich. Praca w zgodzie ze sobą jest dla nich niezwykle ważna.

Moje Klientki stawiają na jakość, a nie ilość. Promują etyczne podróżowanie, dbałość o przyrodę i dobrostan zwierząt. Oferują Klientom efekty, a nie puste obietnice. Pomagają schudnąć poprzez zmianę nie tylko diety, ale i sposobu myślenia. Oszczędzać, żeby odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Mówią głosem, który świat powinien usłyszeć.

Program FIKA - Fundamenty | Instagram | Komunikacja | Autentyczność

Zachwyć i Sprzedawaj w biznesie online

Program FIKA – Stwórz markę opartą na wartościach!

Pakiet PRO

Z elementami wsparcia na grupie FB i bonusami
PLN 799
 • 7 modułów, które pomogą Ci stworzyć wyrazistą markę opartą na wartościach i autentyczności
 • Tutorial Załóż newsletter, stwórz formularz zapisu, automatyzację i regularną kampanię w 2.5 h
 • Lekcja teoretyczna o kampanii sprzedażowej opartej o newsletter i Instagram
 • Dostęp do materiałów i aktualizacji bezterminowo*
 • BONUSY tylko w FIKA PRO:
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku na 12 miesięcy
 • Omówienie kampanii FIKA od planu po treści
 • E-book z 21 lekcji treningu pisania postów na Instagram
 • 2h szkolenie Mały Instagram | Duży Potencjał
 • Dostęp galerii zdjęć podzielonych według kolorów

Moduł 1 – Ty i Twoja siła

Zastanowisz się kim jesteś i w co wierzysz, naszkicujesz wizję
3-letnią, przyjrzysz się swojemu modelowi biznesowemu, uporządkujesz ścieżkę rozwoju oraz niezbędne narzędzia.

Moduł 2 – Twój Klient

Będziesz w nim pracować nad wyróżnikami marki, opisaniem Klienta i poznaniem jego potrzeb. Pokażę Ci jak zabrać Klienta w podróż, która zmieni jego życie lub nada mu sens!

Moduł 3 – Wstęp do Insta

Pokażę Ci, że sprzedaż na małym koncie jest możliwa. Określisz po co jesteś na Instagramie i czego Twoi Klienci na nim szukają. Zrozumiesz też co powinno spinać Twoje działania w całość.

Moduł 4 – Profil na Insta

Pokażę Ci jak zatrzymać uwagę potencjalnego Klienta w 10 sekund i zatrzymać ją na dłużej. Przeanalizujesz swój profil od zdjęcia, przez biogram, zapisane relacje aż po kolory marki.

Moduł 5 – Komunikacja i cele

Określisz cele i poznasz sekrety komunikacji, która pomaga realizować biznesowe cele oraz pomost, który raz na zawsze zmieni Twój sposób tworzenia treści i komunikowania się.

Moduł 6 – Zaplanuj kwartał

I to w 3 dni! Dowiesz się jak planować bieżące działania na Instagramie, stworzysz swój kalendarz treści i nauczysz się generowania pomysłów na bazie celów oraz planów marki.

Moduł 7 – Treści wizualne

Porozmawiamy tutaj o spójności, estetyce profilu na Instagramie. Pokażę Ci jak zrobić mockupy, których nie ma nikt inny i jak wykorzystać potencjał darmowej wersji programu Canva.

Bonus – Kampania online

Stworzysz swoją pierwsza kampanię online w oparciu
o Instagram i newsletter.
Dodatkowo w FIKA PRO
szczegółowa analiza mojej
kampanii razem z treściami.

FAQ czyli ważne pytania o program FIKA:

Program skierowany jest do freelancerek i właścicielek małych marek z autorską ofertą, które osobiście komunikują się z Klientami. Jest idealny dla Kobiet, które dopiero zaczynają działać online lub już rozwijają swój biznes i profil marki na Instagramie, ale czują, że stać je na więcej. Instagram nie jest ich mocną stroną, działają bez strategii i planu, nie wyznaczają celów i nie monitorują ich realizacji. Nie widzą efektów w postaci sprzedaży. 

Kurs dedykowany jest dziewczynom, które pracują 1:1 z Klientem i pomagają żyć lub pracować lepiej. Są dietetyczkami, fotografkami, graficzkami, copywriterkami, korektorkami, lektorkami języków, edukatorkami, tworzą strony internetowe lub składają e-booki, uczą jak oszczędzać, śpiewać, ćwiczyć, robić makijaż lub tańczyć 🙂 Poza współpracą indywidualną, myślą też o produktach skalowalnych (kursy, szkolenia, e-booki).

85% materiałów z kursu jest jednak na tyle uniwersalne, że spokojnie sprawdzi się także u Kobiet sprzedających autorskie produkty fizyczne (moda, biżuteria, rękodzieło). Moduły 1-5 będą dla nich ogromną wartością (zerknij na opinię np. Pauliny Perzyny, która tworzy biżuterię z natury). W mniejszym zakresie będą je dotyczyły lekcje o skalowalnym modelu biznesowym, sprzedaży pasywnej czy kampanii produktów elektronicznych.

 

Warunkiem udziału w kursie jest:

 • posiadanie dostępu do Internetu,
 • posiadanie profilu marki na Instagramie i podstawowa wiedza techniczna o dodawaniu postów, Stories itd.,
 • posiadanie programu Adobe Acrobat Reader lub innego umożliwiającego otwieranie plików PDF,
 • posiadanie prywatnego profilu na Facebooku umożliwiające dołączenie do grupy na Facebooku (pakiet PRO),
 • zaakceptowanie regulaminu grupy na Facebooku, który będzie podkreślał poufność informacji (co się dzieje w grupie, zostaje w grupie) oraz przyjazną, wspierającą atmosferę.
Aktywny udział w życiu grupy na Facebooku (zadawanie pytań do Q&A, zgłoszenie się do audytu postów, wrzucanie prac domowych) jest NIEOBOWIĄZKOWY. Możesz pracować samodzielnie, we własnym tempie, ale rezygnując z aktywnego udziału pozbawiasz się możliwości uzyskania informacji zwrotnej ode mnie.

Nie musisz się ciągle uczyć. Czas uporządkować wiedzę i poszukać odpowiedzi w sobie!

Stworzenie stabilnej i wyrazistej marki jest niezbędne do wdrażania np. reklamy.

Program może NIE spełnić oczekiwań Kobiet, które:

Jeśli masz wątpliwości czy program jest dla Ciebie napisz do mnie poprzez formularz lub na maila agnieszka@markazmisja.pl.

Nazywam się Agnieszka Kuczyńska. Na Instagramie zaczęłam działać w maju 2020, a 6 tygodni później założyłam firmę i od samego początku miałam Klientki pozyskane tym kanałem komunikacji.

Po 6 miesiącach miałam już grono stałych Klientek, ponad 150 sprzedaży produktów elektronicznych, zrealizowany program grupowy i nawiązane zewnętrzne współprace w roli eksperta. Bez korzystania z reklamy.

Uczę, jak zarabiać bez dużych zasięgów i pogoni za lajkami. Pokazuję jak stworzyć komunikację, która zachwyca i sprzedaje. Skończyłam studia z zarządzania i marketingu, przez wiele lat pracowałam w sprzedaży. Wierze w biznes oparty na wartościach, który daje efekt win-win.

Oddaję głos uczestniczkom kursu Zachwyć i Sprzedawaj na Instagramie
który jest pierwowzorem programu FIKA. Kurs odbył się zimą 2020/2021

Inne Klientki z którymi pracowałam nad fundamentami marki i Instagramem

Opinia podróż do instaświata
opinia podróż do instaświata 2
opinia podróż do instaświata 3

                        POLITYKA PRYWATNOŚCI

×
×

Koszyk

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]