Audyt marki osobistej i profilu na Instagramie

Audyt biznesu

Masz już dość gotowych rozwiązań, które nie przynoszą Ci Klientów?

Rozwijasz markę w sieci. Masz stronę internetową, działasz mediach społecznościowych, dbasz o grafiki, hashtagi i kadry, które będą ładnie wyglądały w siatce zdjęć. Posty przechodzą jednak bez echa

Pojawiają się myśli Dlaczego nikt nie reaguje, skoro robię fajne rzeczy?? Z każdej strony atakują Cię reklamy kursów, e-booków i szablonów postów. Czasem puszczasz reklamę na Facebooku, ale bez efektu.  Tu wydasz 89 zł, tam 299 zł i z konta znika 1000 zł, a Klientów i życia na własnych zasadach jak nie było, tak nie ma.

Moja Klientka Ania powiedziała w filmie na Youtube, że można się ciągle uczyć i wiedzieć mniej, zamiast więcej. Bo nie zawsze wiadomo jak to odnieść do swojej sytuacji i poziomu rozwoju biznesu.

Możesz dalej tracić czas na nieskuteczne działania, i pieniądze na przypadkowe rozwiązania. Stworzenie wyróżniającej się i skutecznej marki nie jest jednak możliwe bez zbudowania mocnych jej fundamentów. 

To jest temat mało atrakcyjny, dlatego wiele osób go omija. Łatwiej sprzedać gotowe szablony i wizję szybkiego sukcesu niż powiedzieć, że większość działań nie ma żadnego sensu, jeśli nie wiesz z Kim i o Czym chcesz rozmawiać, jaki przekaz stworzyć oraz jaki cel pragniesz dzięki temu osiągnąć.

7 powodów, przez które możesz nie mieć Klientów:
Brałam udział w różnych szkoleniach, ale nic nie zastąpi kontaktu indywidualnego z inną osobą. Agnieszka sprawiła, że poczułam się doceniona i zaopiekowana. Poświęciła sporo czasu na audyt mojej działalności. Dostałam kopa do działania, oddzieliłam informacyjne ziarno od plew a feedback wykorzystuję na wiele sposobów. Praca z Agnieszką to nie wydatek a inwestycja.

Sprawdź szczegóły

BASIC

Marka + Instagram + konsultacja
PLN 547
 • * Ankieta online - 23 pytania otwarte (5 dni na wypełnienie)
 • * Przewodnik do ankiety w formie mini e-booka
 • * Analiza fundamentów marki (Klient, wyróżniki, osobowość itd.)
 • * Analiza komunikacji marki na Instagramie pod kątem sprzedaży
 • * Konsultacja online ok. 75 minut + krótkie podsumowanie w mailu

COMFORT

Marka + Instagram + www + PDF + konsultacja
PLN 797
 • * Ankieta online - 23 pytania otwarte (5 dni na wypełnienie)
 • * Przewodnik do ankiety w formie mini e-booka
 • * Analiza fundamentów marki (Klient, wyróżniki, osobowość itd.)
 • * Analiza komunikacji marki na Instagramie pod kątem sprzedaży
 • * Konsultacja online ok. 75 minut - rozmowa na ZOOM
 • *Raport PDF (ok. 8-12 stron) otrzymasz PRZED rozmową. Zapoznaj się z nim, odpowiedz na dodatkowe pytania i umówmy konsultację 🙂
 • * Spojrzę też na WWW pod kątem spójności i przekażę wnioski na rozmowie

PRO

Marka + Insta + www + PDF + konsultacja + kurs
PLN 947
 • * Ankieta online - 23 pytania otwarte (5 dni na wypełnienie)
 • * Przewodnik do ankiety w formie mini e-booka
 • * Analiza fundamentów marki (Klient, wyróżniki, osobowość itd.)
 • * Analiza komunikacji marki na Instagramie pod kątem sprzedaży
 • * Konsultacja online ok. 75 minut - rozmowa na ZOOM
 • *Raport PDF (ok. 8-12 stron) otrzymasz PRZED rozmową. Zapoznaj się z nim, odpowiedz na dodatkowe pytania i umówmy konsultację 🙂
 • * Spojrzę też na WWW pod kątem spójności i przekażę wnioski na rozmowie
 • * Kurs Marka z Misją na Instagramie o wartości 399 zł (dostęp na rok)
najlepsza cena

Wyobraź sobie... że Twoja marka i miejsca w sieci mówią za Ciebie

Potencjalny Klient trafia na Twoją stronę lub Instagram i od razu wie, że to Ciebie szukał!

W ciągu zaledwie kilku minut dowiaduje się kim jesteś, co oferujesz i wie, że zakup to inwestycja, która się zwróci lub spełnione marzenie.

Poznaje Twoją historię i widzi, jak dużo Was łączy. Otrzymuje odpowiedzi na pytania zanim zdąży je zadać, a opisy rozwiewają jego największe obawy. Czuje, że chce poznać Cię lepiej, zostać z Tobą na dłużej i wkrótce stać się Twoim Klientem.

To wszystko jest możliwe, ale może wymagać cofnięcia się o kilka kroków, zadania sobie ważnych pytań i analizy odpowiedzi.

Pomogę Ci odnaleźć właściwy kierunek i ruszyć z miejsca!

Autorska konsultacja indywidualna fundamentów marki i komunikacji

Wierzę, że zmiany muszą się zacząć od wewnątrz, żebyś mogła zachwycić na zewnątrz. Zabiorę Cię w podróż po zakamarkach Twojego biznesu, wskażę mocne i słabsze strony Twoich Miejsc w Sieci. Pokażę proste rozwiązania, które pozwolą ograniczyć czas spędzany online i tworzyć treści oraz opisy, które odpowiadają na potrzeby Klienta. 

Nie musisz mieć ogromnych zasięgów i tysięcy obserwatorów, żeby odnosić sukcesy. Kluczem jest zrozumienie Twojego biznesu i potrzeb Klienta. Zbuduj małą, ale zaangażowaną społeczność. Zadbaj o swoje treści oraz wizerunek w sieci. Daj się poznać z najlepszej strony!

Co wyróżnia moją ofertę indywidualną na tle innych?

Fundamenty marki

Zmiany zaczynamy od środka, szukamy odpowiedzi w Tobie i w tym, co Cię wyróżnia. Poznajemy Twojego Klienta i wartość, jaką mu dajesz oraz Twoje wyróżniki.Na tej podstawie dopiero dbamy o skuteczne Miejsca w Sieci.

Wsparcie i motywacja

Dostaniesz feedback o swojej firmie i jej mocnych stronach. Zastanowimy się, co możesz poprawić i co jeszcze możesz zrobić dla swoich Klientów. Będzie empatycznie, pozytywnie
i inspirująco, ale nie zabraknie też wyzwań!

Wakacyjny klimat

Chcę połączyć pożyteczne z przyjemnym. Konsultacja opakowana jest w motyw podróży, który dodaje jej lekkości. W końcu najlepsze pomysły pojawiają się, gdy mamy zrelaksowaną głowę! Działamy poważnie, ale bez spiny.

FAQ

Najwięcej z konsultacji skorzystają właścicielki małych marek, które nie miały dotąd okazji stworzyć mocnych fundamentów marki (dokładnie określony odbiorca, cel działania w sieci, strategia treści  itd.). Nie są pewne, co je wyróżnia i nie czują się pewnie na Instagramie, przez co nie wykorzystują w pełni jego możliwości.  Nie znają języka korzyści i krępuje je mówienie o sobie. Aktywną sprzedaż uważają za nachalną i źle odbieraną przez ludzi.

Pracuję z Kobietami rozwijającymi małe marki online (produkty i usługi własnego autorstwa), które są odpowiedzialne za większość działań w swoich firmach. Czują, że stanęły w miejscu i nie wiedzą co dalej. Mają już dość wydawania pieniędzy na ebooki, kursy i szkolenia, ponieważ nie wiedzą co zrobić z tą wiedzą w praktyce.

Pracowałam m.in. z fotografkami, dietetyczkami, psycholożkami, korektorkami, graficzkami, nauczycielkami języka obcego, rękodzielniczkami, copywriterkami czy prawniczkami. Kobietami, które sprzedają swoje autorskie ebooki, edukują inne Kobiety, pomagają zorganizować wakacje życia, oszczędzać pieniądze lub żyć lepiej.

Jeśli nie jesteś pewna czy audyt jest odpowiednią ofertą dla Ciebie lub nie wiesz, jaki pakiet wybrać – napisz do mnie na agnieszka@markazmisja.pl, podaj mi adresy swoich Miejsc w Sieci, a uczciwie ocenię, czy coś jest jeszcze do zrobienia.

Tak. Audyt skierowany jest do Kobiet, które już rozwijają swoją działalność, mają płatną ofertę i zarobiły już pierwsze pieniądze online. Czują jednak, że stać je na więcej, ale nie wiedzą jak dotrzeć do swoich Klientów.

Niestety nie pracuję z Kobietami, które prowadzą sklepy stacjonarne lub sklepy online, ale takie w których nie mają swoich autorskich produktów tylko np. z hurtowni lub od producenta.

Ponad to nie pracuję z osobami, które zajmują się marketingiem sieciowym, czyli tzw. MLM. Nie jest to moją specjalizacją i zostawiam pomoc w tym zakresie osobom, które się na tym znają.

Nie, branża nie ma znaczenia, ale ważny jest rodzaj działalności. Jeśli jesteś twórcą tj. sprzedajesz autorskie produkty i usługi lub po prostu pracujesz z Klientami indywidualnie wykonując pracę z nimi/dla nich, to audyt jest dla Ciebie. Pracowałam z Kobietami zajmującymi się m.in. modą, rękodziełem, grafiką i ilustracją, poradami prawnymi, fotografią, coachingiem, psychoterapią, pisaniem książek i reportaży oraz nauczaniem języków obcych. 

1. Po dokonaniu zakupu otrzymasz na maila Przewodnik do ankiety w którym (na ostatniej stronie) znajdziesz link do ankiety online.

2. W ciągu max. 10 dni roboczych od momentu wypełnienia przez Ciebie ankiety online (masz na to 5 dni roboczych) otrzymasz ode mnie wyniki audytu w formacie PDF (pakiet COMFORT) lub umówimy się na spotkanie podsumowujące audyt (pakiet BASIC)

3. Na spotkania podsumowujące umawiamy się indywidualnie, ale nie powinny się one odbyć później niż 10 dni roboczych po otrzymaniu przez Ciebie wyników audytu (pakiet COMFORT)

Tak, podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę  na firmę zarejestrowaną w Polsce wpisz dane w zamówieniu. W tej chwili faktury wystawiam ręcznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

opinie Klientek
Opinia Klientki