Zamów unikalny audyt biznesu i rozwijaj swój biznes online!

Masz już dość gotowych rozwiązań, które nie przynoszą Ci klientów?

Rozwijasz markę online. Masz stronę internetową, poświęcasz czas na działania w mediach społecznościowych, dbasz o piękne grafiki, dobrane hashtagi i kadry, które będą ładnie wyglądały w siatce zdjęć. Posty przechodzą jednak bez echa. Pojawiają się myśli Dlaczego nikt nie reaguje, skoro robię fajne rzeczy?? Inni robią mniej, a stale przybywa im obserwatorów! Z każdej strony atakują Cię reklamy ebooków, kursów i szkoleń, pakietów tematów i szablonów postów, różnych poradników. Być może czasem puszczasz reklamę na Facebooku, ale bez efektu.  Tu wydasz 89 zł, tam 299 zł i nie wiadomo kiedy masz 1000 zł mniej na koncie, a Klientów i życia na własnych zasadach jak nie było, tak nie ma.

audyt profilu na instagramie

Chcesz w końcu zacząć świadomie sprzedawać?

Klientka Ania, z którą pracuję indywidualnie, powiedziała ostatnio w swoim filmie na Youtube Na czym nie warto oszczędzać?, że można się ciągle uczyć i wiedzieć mniej, zamiast więcej. Bo nie zawsze wiadomo jak to odnieść do swojej sytuacji i poziomu rozwoju biznesu. 

Możesz dalej tracić czas na nieskuteczne działania i pieniądze na przypadkowe rozwiązania. Stworzenie dochodowej marki nie jest jednak możliwe bez zbudowania mocnych jej fundamentów. To jest temat mało atrakcyjny, dlatego wielu specjalistów go omija. Łatwiej sprzedać gotowe szablony i wizję szybkiego sukcesu niż powiedzieć, że większość działań nie ma żadnego sensu, jeśli nie wiesz z Kim i o Czym chcesz rozmawiać oraz jaki cel chcesz dzięki temu osiągnąć.

7 powodów, przez które możesz nie mieć Klientów:

konsultacje online Skuteczna marka w sieci

I wiesz co? To nie jest Twoja wina!

Jesteś specjalistką w tym, co robisz i nie musisz znać się na wszystkich. Naturalnym odruchem jest sięganie po oferty, które wydają się być lekiem na całe zło… Pozwól mi na chwilę szczerości, bo czas spojrzeć prawdzie w oczy. Naprawdę nie twierdzę, że reklamy na Facebooku, instakaruzele, identyfikacja wizualna, sesje zdjęciowe czy logo są złe.

Są świetnym uzupełnieniem Twoich działań, potrafią wznieś biznes na wyższy poziom, ale… dopiero wtedy, gdy jest on świadomie oparty o Twoje mocne strony, wyróżniki oferty i potrzeby Twojego Klienta. Bez uporządkowania chaosu na etapie podstawowym, nie uda Ci się skutecznie wdrażać nowych rozwiązań takich jak lejki sprzedażowe czy skalowanie biznesu. Bez komunikacji, która precyzyjnie trafia do właściwych ludzi, utkniesz w miejscu na lata.

Pracujemy razem nad punktami 1-4, żebyś była gotowa przejść do etapów 5-7

Sprawdź szczegóły

Audyt Podróż do Instaświata

Analiza fundamentów marki
oraz profilu na Instagramie.
PLN 599
  • Ankieta "Poznaj swój biznes i daj się poznać!" z przewodnikiem do ankiety
  • Raport dotyczący fundamentów marki
  • Raport dotyczący profilu na Instagramie
  • 30-minutowe spotkanie podsumowujące, w czasie którego odpowiem na Twoje pytania
Limit Miejsc

Wyobraź sobie, że Twoja marka mówi za Ciebie

Potencjalny Klient trafia na Twoją stronę lub profil na Instagramie i od razu wie, że właśnie Ciebie szukał! W ciągu kilku minut dowiaduje się kim jesteś, co oferujesz i wie, że to jest inwestycja, która się opłaca. 

Poznaje Twoją historię i widzi, ile Was łączy. Otrzymuje odpowiedzi na pytania zanim zdąży je zadać (te wszystkie maile z pytaniami na które nie będziesz musiała odpisać!), a opisy rozwiewają jego obawy. Chce zostać z Tobą na dłużej i wkrótce stać się Twoim Klientem.

To wszystko jest możliwe, ale może wymagać cofnięcia się o kilka kroków, zadania sobie ważnych pytań i analizy odpowiedzi.

Pomogę Ci odnaleźć właściwy kierunek i ruszyć z miejsca!

Audyt biznesu i Facebooka wyniki

Audyt Podróż do Świata Treści to autorska konsultacja indywidualna fundamentów Twojej marki i jej komunikacji w Internecie.

Wierzę, że zmiany muszą się zacząć od wewnątrz, żebyś mogła zachwycić na zewnątrz. Zabiorę Cię w podróż po zakamarkach Twojego biznesu, wskażę mocne i słabsze strony Twoich Miejsc w Sieci. Pokażę proste rozwiązania, które pozwolą ograniczyć czas spędzany online i tworzyć treści oraz opisy, które odpowiadają na potrzeby Klienta. Żebyś mogła go zachwycić i skutecznie sprzedawać.

Nie musisz mieć ogromnych zasięgów i tysięcy obserwatorów, żeby odnosić sukcesy. Kluczem jest zrozumienie Twojego biznesu i potrzeb Klienta. Zbuduj małą, ale zaangażowaną społeczność. Zadbaj o swoje treści oraz wizerunek w sieci. Daj się poznać z najlepszej strony!

Co wyróżnia moją ofertę indywidualną na tle innych?

Fundamenty marki

Zmiany zaczynamy od środka, szukamy odpowiedzi w Tobie i w tym, co Cię wyróżnia. Poznajemy Twojego Klienta i wartość, jaką mu dajesz oraz Twoje wyróżniki.
Na tej podstawie dopiero dbamy o skuteczne Miejsca w Sieci.

Forma pisemna

Szybciej byłoby porozmawiać? Tak, ale słowo pisane zostaje w głowie na dłużej. Forma pisemna pozwala na uważną analizę pytań i przemyślenie odpowiedzi. A im dokładniej wypełnisz ankietę, tym lepsze efekty osiągniemy.

Wsparcie i motywacja

Dostaniesz feedback o swojej
firmie i jej mocnych stronach. Zastanowimy się, co możesz poprawić i co jeszcze możesz zrobić dla swoich Klientów. Będzie pozytywnie i inspirująco, ale nie zabraknie też wyzwań!

Wakacyjny klimat

Chcę połączyć pożyteczne
z przyjemnym. Konsultacja opakowana jest w motyw podróży, który dodaje jej
lekkości. W końcu najlepsze pomysły pojawiają się, gdy
mamy zrelaksowaną głowę!

Kim jestem?

Mam na imię Agnieszka. W czasie pandemii poczułam, że czas zacząć żyć na własnych zasadach i pomagać innym Kobietom. Opracowałam strategię startu mojej marki, zadbałam o jej mocne fundamenty. Pod koniec maja zaczęłam działać na Instagramie, a kiedy na początku lipca zarejestrowałam firmę, od razu miałam Klientki.

Nie ma w tym żadnej magii. Jest za to dużo świadomego działania, przemyślanych kroków zamiast błądzenia w chaosie. Nad tym będziemy razem pracować. Nad autentyczną i świadomą marką.

Więcej o mojej historii przeczytasz na stronie O MNIE.

 

FAQ, czyli co powinnaś wiedzieć przed zakupem?

Najwięcej z konsultacji skorzystają właścicielki małych marek, które nie miały dotąd okazji stworzyć mocnych fundamentów marki (dokładnie określony odbiorca, cel działania w sieci, strategia treści  itd.). Nie są pewne, co je wyróżnia i nie czują się pewnie na Instagramie, przez co nie wykorzystują w pełni jego możliwości.  Nie znają języka korzyści i krępuje je mówienie o sobie. Aktywną sprzedaż uważają za nachalną i źle odbieraną przez ludzi.

Pracuję z Kobietami rozwijającymi małe marki online (produkty i usługi własnego autorstwa), które są odpowiedzialne za większość działań w swoich firmach. Czują, że stanęły w miejscu i nie wiedzą co dalej. Mają już dość wydawania pieniędzy na ebooki, kursy i szkolenia, ponieważ nie wiedzą co zrobić z tą wiedzą w praktyce.

Pracowałam m.in. z fotografkami, dietetyczkami, psycholożkami, korektorkami, graficzkami, nauczycielkami języka obcego, rękodzielniczkami, copywriterkami czy prawniczkami. Kobietami, które sprzedają swoje autorskie ebooki, edukują inne Kobiety, pomagają zorganizować wakacje życia, oszczędzać pieniądze lub żyć lepiej.

Jeśli nie jesteś pewna czy Podróż do Świata Treści jest odpowiednią ofertą dla Ciebie – napisz do mnie na agnieszka@markazmisja.pl, podaj mi adresy swoich Miejsc w Sieci, a uczciwie ocenię czy coś jest jeszcze do zrobienia.

Tak. Audyt skierowany jest do Kobiet, które już rozwijają swoją działalność, mają płatną ofertę i zarobiły już pierwsze pieniądze online. Czują jednak, że stać je na więcej, ale nie wiedzą jak dotrzeć do swoich Klientów.

Niestety nie pracuję z Kobietami, które prowadzą sklepy stacjonarne lub sklepy online, ale takie w których nie mają swoich autorskich produktów tylko np. z hurtowni lub od producenta.

Ponad to nie pracuję z osobami, które zajmują się marketingiem sieciowym, czyli tzw. MLM. Nie jest to moją specjalizacją i zostawiam pomoc w tym zakresie osobom, które się na tym znają.

Nie, branża nie ma znaczenia, ale ważny jest rodzaj działalności. Jeśli jesteś twórcą tj. sprzedajesz autorskie produkty i usługi, to Podróż do Świata Treści jest dla Ciebie. Pracowałam z Kobietami zajmującymi się m.in. modą, rękodziełem, grafiką i ilustracją, poradami prawnymi, fotografią, coachingiem, psychoterapią, pisaniem książek i reportaży oraz nauczaniem języków obcych. 

1. Po dokonaniu zakupu otrzymasz na maila Przewodnik do ankiety w którym (na ostatniej stronie) znajdziesz link do ankiety online

2. W ciągu 10 dni roboczych od momentu wypełnienia przez Ciebie ankiety online (masz na to 5 dni roboczych) otrzymasz ode mnie wyniki audytu w zakresie zgodnym z wybranym pakietem.

3. Na spotkania podsumowujące umawiamy się indywidualnie, ale nie powinny się one odbyć później niż 30 dni po otrzymaniu przez Ciebie wyników audytu.

4. W przypadku pakietu PREMIUM stworzenie strony O MNIE wymaga wypełnienia osobnej ankiety. Dlaczego? Ponieważ po audycie Twój biznes będzie już w zupełnie innym miejscu niż na początku 🙂

Tak, podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę  na firmę zarejestrowaną w Polsce wpisz dane w zamówieniu. W tej chwili faktury wystawiam ręcznie, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania zakupu.

Klientki o Podróży do Świata Treści:

opinie Klientek
Opinia Klientki