Nazywam się Agnieszka Kuczyńska i wierzę, że można osiągnąć sukces pomimo małej społeczności i bez pogoni za lajkami. Pomagam początkującym w biznesie Kobietom zbudować autentyczne i skuteczne marki oparte na wartościach, a nie marketingowych sztuczkach. 

Etycznie i w zgodzie ze sobą.

#markazmisja

Moje Klientki łączy tęsknota za życiem i pracą opartych na kluczowych dla nich wartościach. Chcą zmieniać życie lub biznes swoich Klientów na lepsze i czerpać z tego satysfakcję. Stawiają na bliskie relacje oparte na wzajemnym szacunku i wymianie korzyści oraz pozytywnej energii. 

Wierzysz w etyczny biznes i nie chcesz budować imperium? Dobrze trafiłaś! W Marce z Misją pokazuję jak trafiać do większej liczby Klientów mając mniej niż 1 000 obserwatorów na Instagramie. Postaw na wyrazisty głos marki, który przyciąga i zatrzymuje uwagę na długo. Stwórz miejsca w sieci wobec których właściwe osoby nie przejdą obojętnie.


Wierzę w to, że:

  • etyczne działanie zawsze ma sens,
  • w małej marce kryje się duży potencjał,
  • biznes to nie tylko pieniądze, ale i misja do spełnienia,
  • nie można zmienić całego świata, ale można zmienić świat innej osoby,
  • nie trzeba pracować non stop, żeby osiągać oczekiwane efekty.


Czujesz, że to miejsce dla Ciebie? Zapraszam Cię we wspólną podróż!

Przez wiele lat słyszałam, że praca nie musi sprawiać satysfakcji. Ważne, żeby w ogóle była. Trzeba zagryźć zęby, płakać w łazience i pamiętać, że ostatniego dnia miesiąca wpłynie wyczekiwana pensja. Bo tylko TO się liczy – pieniądze. A przyjemność z tego, co się robi, to jakaś fanaberia. Podobnie jak etyczne działania, przecież biznes to nie wolontariat!

Nigdy się z tym nie zgadzałam i intensywnie szukałam swojej drogi. Wierzyłam, że można pracować inaczej i żyć w zgodzie ze sobą. W 2016 roku zwolniłam się z pracy i kupiłam bilet w jedną stronę na Maltę. Chciałam wsłuchać się w siebie i odnaleźć swoją drogę. Kilka miesięcy na małej wyspie pośrodku Morza Śródziemnego zmieniło wszystko. Zrozumiałam, że chcę pokazać innym Kobietom, że można rozwijać autentyczny biznes we własnym tempie. Bez pośpiechu, wielkich zasięgów i pogoni za lajkami. 

Skończyłam Zarządzanie Przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warszawskim, pisałam pracę magisterską z marketingu online dla małej firmy. Przez blisko 11 lat pracowałam w sprzedaży usług w konkurencyjnej branży turystycznej osiągając świetne wyniki. Największą radość sprawiało mi jednak szkolenie nowych pracowników, obserwowanie ich rozwoju. 

Tajniki świata online poznawałam prowadząc przez ponad 10 lat bloga Całe Życie w Podróży i uczestnicząc w kursach np. Moniki Filarowskiej, Justyny Stańskiej, Agnieszki Skupieńskiej, Kayle Butler czy dziewczyn z Nieszablonowy Shablon. Zdobytą wiedzę połączyłam z doświadczeniem wielu lat pracy na etacie oraz jako internetowy twórca. Tak powstał program FIKA oraz autorskie audyty fundamentów marki i miejsc w sieci, które pomogły już kilkudziesięciu Kobietom stworzyć komunikację, która zachwyca i sprzedaje.